Yorumlar

Sağ kolum radius başı kırığı sonrası 1 ay alçıda kaldı, alçım çıktıktan sonra dirseğim hiç açılmıyordu ve önkolum dönmüyordu. Bu süreçte iyi bir fizyoterapist arıyordum ve Erdal Bey ile yollarımız kesişti… 7 günlük terapi ardından hiç açılmayacak diye düşündüğüm dirseğimi normal hayatıma devam edebilecek düzeyde açabiliyorum ve çok mutluyum. Tedavimin daha ilk haftasında hareket etmeyen kolumun bu seviyeye gelmesi Erdal Bey sayesindedir. Her sorumu sabırla, samimiyetle ve güven vererek cevapladı. Her sorum ile mevcut sorunu anlamamı; neye neden dikkat etmemi gerektiğini öğrenmemi sağladı. Ayrıca ne yaptığını, neden yaptığını anlatması ise tekniğine ve kendisine güvenmemi de pekiştiren bir tutum oldu. Herşey için kendisine teşekkür ediyorum.

Ahmet Y.

4 yıldır geçmeyen bel ağrım vardı. Fıtık dediler zorlamışsın dediler. Fizik tedavi aldım iğne yaptılar dönem dönem ağrılar azaldı ama hep bi gerginlik kötü hissiyat vardı.
Erdal hocamı tedaviden fayda gören arkadaşım önerdi. Şimdiye kadar kimse böyle ayrıntılı muayene yapmamıştı bana. İlk seans sonrası uzun zaman sonra ilk defa böyle rahat hissetmiştim. 6. Seans sonrasında bel ağrımı hissetmiyordum. Ayrıca erdal hocamın sağlıklı yaşam onerileri ile hem kilo verdim hem daha rahat uyuyorum hemde daha sindeyim. Çok teşekkür ederim.

H. A

Erdal beyle babam fizik tedavi alırken tanışdık,.Güler yüzü, hastaya yaklaşımı ve tedavisinden çok memnun kaldık. Daha sonra belimin tutulması ve boyun ağrısıyla hemen Erdal beyi aradım sağolsun hemen ilgilendi.Tavsiye ettiği bilgiler dahilinde on günde ayağa kalkabildim.İki seans manuel terapi almama rağmen ağrılarım çok azaldı.Kendisine çok teşekkür ederim.Alanında profesyonel güvenle tavsiye ederim.

E.M

Uzun zamandır bel ve boyun ağrısı ile uğraştım, hiçbir tedavi sonuç vermedi.Başka bir doktorun tavsiyesiyle Erdal hocama ulaştım. Detaylı muayenesinden sonra manüel terapi uygulamaya başladı, ağrılarım tamamen geçti. Ayrıca gerek telefon gerekse bizzat sorularımı sıkılmadan sabırla ve güler yüzüyle cevaplaması hocama olan güvenimi dahada artırdı. Erdal hocamı tanımaktan çok mutluyum, ağrılarım olduğu zaman artık korkmuyorum, iyiki varsınız hocam.

Fatma A.